Kdo se bojí, nesmí na internet!

Nenechte si ujít event v duchu kybernetické bezpečnosti. Nejnovějším trendům totiž nepodléhají pouze naše šatníky, ale také svět IT. 

První část akce bude pod taktovkou našeho etického hackera, Filipa Langa, a profíků z Fakulty aplikované informatiky UTB. Na pořadu dne budou nejen trendy, ale i NIS2 či hrozby a rizika, která dokážou pobyt na síti pěkně opepřit.

Druhá část akce se ponese na vlnách softwarové kyberbezpečnosti. Svojí přítomností nás poctí hosté z řad společností BITDEFENDER, ESET, Whalebone a Wallix.  

Ruličky do ručky? No jasně, bez tomboly by to přece nešlo! Místo ruliček budou však mít pré vaše vizitky. Hozením vizitky do "kouzelného poháru" soutěžíte o kyberzabezpečení zaštítěné našimi partnery, kteří budou zároveň účastníky této super-hyper-kyber-bezpečné akce. 

Teorie je fajn, ale bez praxe nejsou koláče, a proto si v závěru vyzkoušíme hackování na vlastní kůži. 😀

PS: Kromě kyberbezpečí se postaráme i o bezpečí vašeho žaludku. Pro doplnění potřebné energie vašich mozkových závitů bude po celý den připraveno i něco na zub.

Kdy: 11. května 2023 v 9:00

Kde: 7. patro budovy SILO I, tř. Tomáše Bati 269, 760 02 Zlín

Registrační formulář

Registrační formulář na akci naleznete na https://kdosebojinesminainternet.cz/#registrace

Další články z blogu

15. 3. 2023
Kdo se bojí, nesmí na internet!

Nenechte si ujít event v duchu kybernetické bezpečnosti. Nejnovějším trendům totiž nepodléhají pouze naše šatníky, ale také svět IT.  První část...

Přečíst
2. 3. 2023
Náš etický hacker hlásí další velký úlovek. Získal tříhvězdičkovou certifikaci od společnosti Microsoft

Co to obnášelo? V rámci certifikace jsem musel prokázat teoretické i praktické znalosti a dovednosti implementovat technologie Microsoft 365. Kandidáti...

Přečíst
27. 9. 2022
KOMA Modular: Bezpečnostní školení pro zaměstnance v modulárním ráji

Jaké nástroje používají hackeři v praxi? A jakým způsobem se jim daří útočit na wifi a identitu? Nejenom o tom...

Přečíst
(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram