Koronavirus – zůstaňte díky O365 a M365 stále ve spojení

Vzhledem k situaci ohledně šíření COVID-19 bychom vás ve spolupráci se společností Microsoft rádi informovali o možnostech online konferencí v Office 365 a Microsoft 365, které vám umožní zůstat v kontaktu s ostatními.

Zůstaňte s lidmi ve spojení, i když pracujete vzdáleně.

Pomocí Microsoft technologií vám pomáháme a i nadále budeme pomáhat ty nejdůležitější kontakty zachovat.

Stěžejním nástrojem pro online konference a chat je Microsoft Teams. Teams Vám umožnuje chatovat s kolegy, provozovat hovory a videohovory v rámci vaší organizace, ale také s vašimi zákazníky a partnery, bez nutnosti, aby tento SW měla i druhá strana.

Microsoft Teams je součástí plánů:

  • Business Essentials
  • Business Premium
  • Enterprise E1, E3 a E5
  • Microsoft 365 Business

Připravili jsme pro vás zdarma návod na online schůzky a chat v Microsoft Teams 

Pro ty z vás, kteří nemají součástí licence nástroj Microsoft Teams, jsme ve spolupráci s Microsoftem schopni poskytnout demo zdarma až do 31. 12. 2020.

V případě dotazů vám rádi poradíme, kontaktujte nás na: cloud@nwt.cz

V případě zájmu o podrobnější školení vám můžeme nabídnout toto online školení:

Komunikace v Microsoft Teams (cca 1h) 

Obsah školení:

  • představení aplikace Microsoft Teams
  • tvorba skupin kontaktů, přidání kontaktů do skupin
  • chat s uživateli, posílání souborů, aktivita
  • videokonference – tvorba události v kalendáři, připojení ke schůzce, nastavení v předsálí, sdílení plochy, prezentací, nahrávání rozhovoru, rozostření pozadí videa, …
  • představení dalších možností aplikace Microsoft Teams

Původní cena školení: 3 900 Kč bez DPH

Cena nyní: 1 900 Kč bez DPH

Pro zákazníky, kteří potřebují provozovat konferenční hovory pro více účastníků v jedné místnosti, existuje certifikované vybavení pro online schůzky Microsoft Teams.

Počítač Lenovo:

Lenovo ThinkSmart Hub 500 dokáže zasedací místnosti proměnit v místo pro setkávání přes Teams. Nabízí kvalitní zvuk Dolby Audio Premium, má mikrofony pokrývající okolí v celém rozsahu 360 stupňů, dotykový displej, pomocí něhož lze poradu řídit a možnost připojení velké externí obrazovky.

Videokonferenční řešení dokáže prostřednictvím služby Teams jednoduše propojit účastníky firemní porady s jejich kolegy, kteří se nemohou účastnit porady osobně, a umožňuje jim tak vzájemně sdílet obsah. Díky ThinkSmart Hub 500 už přitom nikdo nemusí zažívat nepříjemnosti spojené se sdílením obrazovky vlastního notebooku, nebo s rozplétáním změti kabelů. Technická specifikace: ThinkSmart Hub 500 s operačním systémem Microsoft Windows 10 IoT Enterprise je zařízení typu „vše v jednom“ s vlastním displejem o úhlopříčce 11,6″, který je otočný o 360 stupňů. S rozlišením 1920x1080px, je vybaven řadou procesoru Intel Core i5 7500T Kaby Lake, jako typ sestavy All-in-one PC.

Polycom Studio

Polycom Studio umožňuje účastníkům na obou koncích vašich hovorů slyšet a slyšet jasně.  Inteligentní funkce, jako je Polycom Acoustic Fence a NoiseBlock, Polycom Studio automaticky ztlumí a odstraní rušivé zvuky na pozadí a další nežádoucí zvuky.

Technická specifikace: Audio/Video USB soundbar, 4K kamera, USB stereo, Bluetooth, Wi-Fi, dálkové ovládání, 5m USB Type-A na Type-C, napájecí kabel.

V případě dotazů vám rádi poradíme, kontaktujte nás na: cloud@nwt.cz

Další články z blogu

7. 5. 2021
Čínští hackeři útočí na vojenské organizace pomocí nového backdooru!

Útočníci, u nichž existuje podezření, že mají vazby na Čínu, stojí podle nového výzkumu za rozsáhlou kybernetickou špionážní kampaní zaměřenou...

Přečíst
22. 4. 2021
Obhájili jsme certifikaci ISO 27001

Opět jsme obhájili certifikaci ISO 27001, kterou jsme rozšířili na celé ICT datové centrum Silo a záložní lokalitu datového centra...

Přečíst
13. 4. 2021
NWT je držitelem hned několika partnerství společnosti Microsoft

Společnost Microsoft potvrzuje, že společnost NWT a.s. je s platností do 30. 3. 2022 držitelem následujících partnerství společnosti Microsoft: Gold Datacenter,...

Přečíst
(c) 2021 NWT a.s.
Website by NWT Marketing
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram