Servisní služby

Perfektně podchycené IT nemusí být utopie,
přenechte své starosti našim expertům.
Postrádáte vlastní IT oddělení, anebo si vaši technici občas prostě neví rady?
Postrádáte vlastní IT oddělení, anebo si vaši technici občas prostě neví rady?
Ušetřete si čas i peníze a zodpovědnost raději převeďte na našeho externího správce sítě – vybaveného těmi nejaktuálnějšími poznatky a zkušenostmi z praxe.
Díky našim servisním službám budete mít přístup k tomu nejlepšímu know-how.
Postaráme se o kompletní servis včetně poradenství, údržby, oprav a dalších nezbytností pro efektivní a úsporný provoz vaší společnosti.

Servery

Na naše experty se můžete spolehnout. Díky vysoké kvalifikaci a letité praxi si poradí se správou i monitoringem v nejrůznějších prostředích.

Sítě

Nabízíme jednodušší systémy i komplexní monitorovací nástroje – buď jako samostatný produkt, anebo hostovanou službu.

Aplikace

I ta sebelepší aplikace se mine účinkem, pokud nereaguje rychle a spolehlivě. Díky správě a monitoringu můžeme sledovat parametry výkonnosti průběžně a zabránit tak nepříjemným prodlevám.

Koncová zařízení

Pomůžeme vám zabezpečit citlivá data na telefonech, tabletech, PC a dalších zařízeních. Zajistíme instalaci nových aplikací i bezpečnostních SW prvků a v případě ztráty zařízení na dálku zablokujeme.

System Asset Management

Jste si jistí, že máte ve firmě pouze legální software? Naši specialisté provedou inventuru současného stavu, odhalí potencionální hrozby a pomůžou vám s nastavením vhodných procesů.

Service Desk

Díky Service Desk vám už nic neuteče. Informační systém zaznamená jakýkoliv výpadek nebo změnu v systému a umožní vám sledovat průběh jeho nápravy.

Služby podpory

Poskytujeme služby vzdálené správy virtualizačních platforem, operačních systémů, poštovních systémů a dalšího systémového i aplikačního SW, monitoring infrastruktury a konzultace.

Cloud

Naše cloudové služby zahrnují migraci, design, implementaci i správu. Naše datové centrum vyhovuje přísným normám ISO, odolává výpadkům a zajišťuje smluvní dostupnost 99,9 %.

Proč si vybrat nás?

Máme bohaté zkušeností z praxe
Tým profesionálů, co si s počítači hráli dřív, než to bylo IN
Nejsme „stará škola“, nonstop se vzděláváme v aktuálních trendech

Vybrané certifikace

Reference

Stáhněte si veškeré informace
o tomto produktu ve formátu PDF.

Napište nám

Kontaktní osoba

Ing. Filip Lang
CEH, MCSA, MCITP, MCTS, MCP
Vedoucí oddělení
Implementace a realizace
+420 724 707 417
filip.lang@nwt.cz
(c) 2021 NWT a.s.
Website by NWT Marketing
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram