O nás

Přes 25 let vám přinášíme „New World Technologies“
Věříme, že cloud je budoucnost a tak nejen, že tyto Microsoft služby prodáváme, ale taky je sami využíváme. Sami jsme se přesvědčili, že cloudové řešení nám usnadňuje práci v týmu, máme možnost být kdykoliv k dispozici a je jedno jestli zrovna sedíme v kanceláři nebo jsme na cestách. Veškerá data a systémy cloudového řešení jsou navíc uloženy ve vlastním datovém centru. Celé datové centrum je nastaveno tak, aby co nejvíce vyhovovalo nám i našim klientům.

Od roku 2014 kdy jsme cloud oddělení vybudovali, jsme se již mnoho nového naučili a patříme k absolutní špičce v prodeji a správě licencí Office 365. Díky tomu můžeme našim zákazníkům garantovat vysoce profesionální přístup, korektní řešení licenční politiky, nejlepší ceny a v neposlední řadě stálou podporu našich specialistů.

Fakt, že patříme k těm nejlepším, dosvědčuje i řada ocenění, které jsme v uplynulých letech získali např. Gold Datacenter kompetence společnosti Microsoft. Naši konzultanti disponují odbornými certifikacemi a neustále se vzdělávají ve svém oboru, což považujeme mezi klíčový základ námi nabízených služeb.

Naše malá, velká vítězství

Přesun citlivých dat do Microsoft Office 365
Klient: PARTNERS GROUP SK, s.r.o.
Nová směrnice GDPR si vyžádala nevyhnutelné změny v infrastruktuře i vnitřních procesech ve společnosti Partners Group SK, s.r.o. Firma Partners Group SK zaměstnává více než 1300 zaměstnanců v oboru finančního poradenství a denně pracuje s citlivými údaji tisíců klientů napříč Slovenskem. Nejdůležitějšími pilíři našeho projektu byla inovace poštovního řešení s odpovídajícím zabezpečením a bezpečné cloudové úložiště pro dokumenty. Bylo také klíčové, aby nedošlo při přechodu na toto řešení k žádnému výpadku služeb a zároveň abychom vše zvládli v co nejkratší době a „bezbolestně“ pro všechny zaměstnance společnosti.

Z ekonomických, technologických i „use-friendly“ kritérií byla jednoznačně zvolena platforma Microsoft Office 365. Ve spolupráci s NWT a.s. byl vypracován takový návrh migrace, kdy část nastavení koncových stanic byli schopní provést sami koncoví uživatelé za podpory videonávodů připravených na míru společnosti i řešení. Zároveň byl celý projekt podporován vlastním privátním Call Centrem NWT a.s. a HelpDeskem řešení provozovaným v cloudovém prostředí Microsoftu.
„Projekt Presun citlivých dát do Microsoft Office 365 sme spúšťali v marci tohto roka v súvislosti s implementáciou požiadaviek európskej smernice GDPR. Nasadenie do ostrej prevádzky nastalo na konci mája. Projekt sa realizoval za plnej prevádzky spoločnosti tak, aby sme čo najmenej obmedzili našich zamestnancov a spolupracovníkov. Celkovo sa zavedenie riešenia dotklo takmer 1500 zamestnancov a spolupracovníkov.“

Marcel Komanický
operačný a finančný riaditeľ, PARTNERS GROUP SK
Modernizace IT řešení a objevení nových možností spolupráce
Klient: Rudolf Jelínek a.s.
Společnost Rudolf Jelínek a.s. řešila modernizaci e-mailového systému, který byl postaven na produktu Microsoft SBS 2008 Premium. Při návrhu nového řešení ze strany společnosti NWT, a.s. došlo k podrobné analýze firemních procesů a návrhu nových postupů. Výsledkem byl výběr nového řešení, které bylo postaveno na Office 365 Business Essentials. Tento plán zahrnuje potřebné nástroje pro moderní komunikaci, zejména profesionální e-mailovou službu, sdílení kalendářů, komunikaci prostřednictvím Skypu pro firmy, firemní intranet a bezpečné sdílení a ukládání dat. Po ročním provozu tohoto řešení dochází k postupnému přechodu na vyšší plán Office 365 Business Premium, který zahrnuje ještě desktopové aplikace Office. Díky tomu firma Rudolf Jelínek postupně slaďuje IT prostředí. V krátké budoucnosti tak budou všichni uživatelé používat aktuální verzi Office a vždy aktualizované služby Office 365. Společnost Rudolf Jelínek navíc plánuje využít další služby navázané na Office 365, jako je Microsoft Power BI pro analýzu dat.
„Hledali jsme vhodný nástroj pro zlepšení komunikace v rámci firmy. Původní požadavek byl zaměřen pouze na e-mailovou komunikaci, ale po podrobné analýze a návrhu společnosti NWT jsme se rozhodli přejít na kompletní řešení v podobě Office 365. Po ročním ostrém provozu přecházíme k vyšším plánům, abychom mohli ještě více využít toto řešení.“

Stanislav Brhel
vedoucí IT, Rudolf Jelínek a.s.
Nová cloudová divize pomáhá zákazníkům naplno využít potenciál cloudových služeb
Klient: PAVELKA – VTP s.r.o.
Na počátku roku 2014 vzniklo v technologické společnosti NWT a.s. oddělení, jež se věnuje výhradně prodeji a podpoře produktů a služeb Microsoft Office 365. K prodeji těchto řešení je využíváno více prodejních kanálů, včetně přímého prodeje novým i stávajícím zákazníkům obchodními reprezentanty a specialisty tohoto oddělení i prodejního a servisního týmu společnosti NWT a.s. K prodeji také výrazně přispívá realizování veřejných školení a seminářů, ať už v pojetí vlastních modelů těchto akcí, nebo převzatých od společnosti Microsoft, jako například CIE (Customer Immersion Experience).

V NWT a.s. sami přešli na řešení Office 365 a zjistili tím v praxi výhody tohoto řešení. Díky tomu vidí cloudové technologie jako velmi významnou součást firemního IT u svých zákazníků. Tyto technologie představují výrazný technologický přínos pro koncové uživatele a především v segmentu malých a středních firem nebyly v minulosti možné. Společnost NWT zjistila, že zákazníky téma Office 365 velmi zajímá a mnozí přehodnotili strategii rozvoje svého IT ve prospěch cloudového řešení.
„Dřív jsem k zákazníkům na stavby jezdil se spoustami vytištěných dokumentů. Od té doby, co používáme Microsoft Office 365, mi stačí jen můj mobilní telefon – všechny dokumenty, smlouvy, termíny, fotografie i kontakty tam mám kdykoli k dispozici.“

Rostislav Pavelka
majitel společnosti, PAVELKA – VTP s.r.o.
Získali jsme ocenění v soutěži: „Českých 100 nejlepších“ v kategorii „INVENCE – NASAZENÍ – EXPORT – ZISK“
Ocenění Fujitsu:
3. místo – Select Expert

Napište nám

(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram