DF Partner s.r.o.

Revoluční modernizace ICT

DF Partner s.r.o.

Společnost DF Partner s.r.o., výrobce a distributor oblíbené značky autokosmetiky Sheron, definoval zadání pro kompletní modernizaci stávajícího IT řešení, které již neodpovídalo aktuálním trendům moderní spolupráce a potřebám rozvíjející se společnosti. Zprvu bylo uvažováno o hybridním řešení koexistence nové lokální infrastruktury s propojením cloudových služeb. Společnost NWT a.s. však na základě všech potřeb zákazníka navrhla plně cloudové řešení s využitím Office 365 a privátního datového centra s platformou Windows Azure Pack, s replikací do Microsoft Azure. Společnosti DF Partner se tak otevřel zcela nový, flexibilní svět IT technologií coby důležitého nástroje pro zvýšení produktivity a zlepšení spolupráce napříč firmou. Dalším důležitým aspektem řešení pak bylo vytvoření vhodného prostředí pro integraci nástrojů Business Inteligence a pokročilé správy firemních dat.

„Využívání služeb datového centra NWT v kombinaci s Office 365 a odpovídajícím licenčním modelem nám umožnilo flexibilně reagovat na měnící se počet našich zaměstnanců a snížit licenční náklady. Nejaktuálnější verze cloudových aplikací přístupných odkudkoliv a jejich dostatečně jednoduché a srozumitelné ovládání denně zlepšují produktivitu všech našich zaměstnanců.“ - Tomáš Břečka, manažer ICT v DF Partner s.r.o.

(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram