Servisní služby

Perfektně podchycené IT nemusí být utopie,
přenechte své starosti našim expertům.

Kontaktní osoba

Ing. Filip Lang
CEH, MCSA, MCITP, MCTS, MCP
Vedoucí oddělení
Implementace a realizace
+420 724 707 417filip.lang@nwt.czNAPIŠTE NÁM
Postrádáte vlastní IT oddělení, anebo si vaši technici občas prostě neví rady?
Postrádáte vlastní IT oddělení, anebo si vaši technici občas prostě neví rady?
Ušetřete si čas i peníze a zodpovědnost raději převeďte na našeho externího správce sítě – vybaveného těmi nejaktuálnějšími poznatky a zkušenostmi z praxe.
Díky našim servisním službám budete mít přístup k tomu nejlepšímu know-how.
Postaráme se o kompletní servis včetně poradenství, údržby, oprav a dalších nezbytností pro efektivní a úsporný provoz vaší společnosti.

Servery

Na naše experty se můžete spolehnout. Díky vysoké kvalifikaci a letité praxi si poradí se správou i monitoringem v nejrůznějších prostředích.

Sítě

Nabízíme jednodušší systémy i komplexní monitorovací nástroje – buď jako samostatný produkt, anebo hostovanou službu.

Aplikace

I ta sebelepší aplikace se mine účinkem, pokud nereaguje rychle a spolehlivě. Díky správě a monitoringu můžeme sledovat parametry výkonnosti průběžně a zabránit tak nepříjemným prodlevám.

Koncová zařízení

Pomůžeme vám zabezpečit citlivá data na telefonech, tabletech, PC a dalších zařízeních. Zajistíme instalaci nových aplikací i bezpečnostních SW prvků a v případě ztráty zařízení na dálku zablokujeme.

System Asset Management

Jste si jistí, že máte ve firmě pouze legální software? Naši specialisté provedou inventuru současného stavu, odhalí potencionální hrozby a pomůžou vám s nastavením vhodných procesů.

Service Desk

Díky Service Desk vám už nic neuteče. Informační systém zaznamená jakýkoliv výpadek nebo změnu v systému a umožní vám sledovat průběh jeho nápravy.

Služby podpory

Poskytujeme služby vzdálené správy virtualizačních platforem, operačních systémů, poštovních systémů a dalšího systémového i aplikačního SW, monitoring infrastruktury a konzultace.

Cloud

Naše cloudové služby zahrnují migraci, design, implementaci i správu. Naše datové centrum vyhovuje přísným normám ISO, odolává výpadkům a zajišťuje smluvní dostupnost 99,9 %.

Proč si vybrat nás?

Máme bohaté zkušeností z praxe
Tým profesionálů, co si s počítači hráli dřív, než to bylo IN
Nejsme „stará škola“, nonstop se vzděláváme v aktuálních trendech

Vybrané certifikace

Reference

Stáhněte si veškeré informace
o tomto produktu ve formátu PDF.

Napište nám

(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram