Systém sledování
potenciálních hrozeb

Díky nové monitorovací službě vyřešíme vaše IT problémy dřív, než skutečně nastanou.

Kontaktní osoba

Ing. Filip Lang
CEH, MCSA, MCITP, MCTS, MCP
Vedoucí oddělení implementace
+420 724 707 417filip.lang@nwt.czNAPIŠTE NÁM

Jen zběžná uživatelská kontrola nestačí

„Na můj notebook, na ten je spolehnutí...“ / „Hackerské útoky? Jsme snad v Americe?“ / „Za posledních pět let se nám nic zásadního nestalo!“ slýcháme často. A pak se něco pokazí. A minuty najednou stojí tisíce.
Opravdu chcete spoléhat na štěstí? Svěřit citlivá data celé společnosti monitorovací aplikaci, jejímž jediným výstupem je konstatování JEDE/NEJEDE? Anebo mít jistotu ničím nerušené práce?
Každou minutu máme aktuální data o stavu vašich zařízení. Sledujeme, jestli vše funguje tak, jak má. A na každý náznak potenciálního problému náš tým IT expertů ihned reaguje.

U nás to jen nasazením aplikace nekončí

Naši experti řeší na rozdíl od standardního “volnoběhu” i drobné nuance, které by mohly znamenat závažnější problém v pozadí (zařízení odpovídá, ale odpovídá pomalu / chybně, stránky se načítají, ale načítají se se špatným obsahem apod.) a úspěšně tak předchází větším problémům.

Dnes chodíme k řadě zákazníků už jen „na kafe“. Všechny potenciální hrozby totiž zvládáme odvrátit ještě dřív, než nastanou.

Jak to probíhá?

Na základě historie jsme schopni zjistit klíčové hrozby pro vaše zařízení a navrhnout důležité parametry, které je vhodné pro hladký chod společnosti/businessu pravidelně kontrolovat.
Po vašem odsouhlasení budou mít naši IT experti kdykoliv přehled nad aktuální verzí údajů. V reálném čase sledujeme až stovky zařízení najednou.
Kdykoliv uvidíme potenciální hrozbu (nedostatek místa, čekající aktualizace, kvalita připojení, hackerský útok, odcházející ventilátor zařízení apod.), která by mohla ovlivnit vaše pracovní flow, zasáhneme.
99 % problémů tak vyřešíme dřív, než stihnou skutečně nastat.

Pro koho je řešení vhodné?

Pro každého, kdo nerad
bezpečí své i celé firmy svěřuje náhodě.
Pro malé firmy, které nemají vlastní IT oddělení / ajťáka inhouse ani robustní monitorovací systém za statisíce (ale potřebují, aby jim vše fungovalo tak, jak má).
Pro střední a velké firmy,
pro které může mít i krátké
„vyřazení z provozu“
nedozírné následky.

Proč se vyplatí?

Prevence je vždy levnější, než následné počítání škod.
Předejdete problémům, které by vás mohly zaskočit v tu nejméně vhodnou dobu (důležitá prezentace, uzávěrka, vánoční sezóna). Od drobností jako je nefunkční pošta přes „uvařené zařízení“ až po nefunkční e-shop.
Ušetříte si čekání na vyřízení reklamace zařízení, které může trvat i týdny.
Většinu problémů dokážeme vyřešit vzdáleně, aniž by vás jakkoliv ovlivnily.

Napište nám

(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram