TP-link řešení pro školy

Společnost TP-Link je díky svým spolehlivým, škálovatelným a bezpečným síťovým řešením jasnou volbou mnoha vzdělávacích institucí z celého světa, od mateřských školek s několika přístupovými body až po areály univerzit se stovkami přístupových bodů.

Kontaktní osoba

Jaroslav Ondruch
Obchodní manažer
+420 724 030 007
jaroslav.ondruch@nwt.czNAPIŠTE NÁM
V moderních vzdělávacích institucích je bezdrátové připojení neméně důležité jako tužka a papír. Díky spolehlivé, bezpečné a praktické WiFi síti mají učitelé přístup k širšímu výběru zdrojů, což vede k efektivnější výuce a lepšímu rozvoji žáků. Taková síť současně studentům poskytuje neomezený přístup k informacím, aby si mohli rozšiřovat své vědomosti. Navíc díky vysoce zabezpečené síti VPN mají učitelé a studenti přístup ke školní síti z libovolného místa.
Společnost TP-Link je díky svým spolehlivým, škálovatelným a bezpečným síťovým řešením jasnou volbou mnoha vzdělávacích institucí z celého světa, od mateřských školek s několika přístupovými body až po areály univerzit se stovkami přístupových bodů.

Požadavky na síť

1
Vysoké zabezpečení sítě zajišťující bezpečnost akademických dat.
2
Nasazení efektivních síťových zařízení v místech s velkým počtem uživatelů, jako jsou učebny a studentské koleje.
3
Spolehlivá a vysokorychlostní síť k zajištění nepřerušované online výuky a schůzek.
4
Snadno nastavitelné metody ověřování umožňující přístup oprávněným učitelům a studentům.
5
Centralizovaná správa sítě a pohodlná údržba zařízení.

Výhody řešení

Snadná centralizovaná správa
Z jednoho místa spravujte své přístupové body, switche, routery a další zařízení, kdykoli a odkudkoli – vše ovládejte pomocí přehledného uživatelského rozhraní.
Vzdálené a rychlé řešení problémů
Rychle lokalizujte chyby v síti na dálku a analyzujte potenciální síťové problémy. Řešení Omada vám to umožní díky přehlednému rozhraní pro správu a technologiím využívajícím umělou inteligenci.
Úplné pokrytí bezdrátovou sítí
Stropní, nástěnné a venkovní přístupové body zajišťují vysokorychlostní WiFi síť pro všechna vnitřní i venkovní místa a situace.
Stabilní kabelová připojení
Vysokorychlostní kabelová připojení jsou zajištěna prostřednictvím 2,5G nebo 1G ethernetových portů (802.3af/at PoE).
Nasazení WiFi sítě pro prostředí s vysokou hustotu uživatelů
Přístupové body Omada WiFi 6 a WiFi 5 zvyšují efektivitu sítě a zajišťují špičkový výkon v učebnách, jídelnách, sportovních stadionech a knihovnách s velkým počtem uživatelů.
Zabezpečená síť s ověřováním
Poskytněte zabezpečený přístup k WiFi síti oprávněným uživatelům (studentům, učitelům apod.) pomocí několika možností ověřování (802.1X/Radius atd.).
Ochrana vaší sítě před hrozbami
Využijte výkonné brány firewall, ochranu a detekci zabezpečení zařízení, identifikaci a filtrování adres URL a další pokročilé funkce zabezpečení.
Technologie VPN pro vysokou úroveň zabezpečení
Umožněte studentům nebo učitelům připojit se ke školní síti i z domova pomocí zabezpečené sítě VPN splňující standardy pro podnikové sítě.
Flexibilní správa kritérií
Používejte různé identifikátory SSID, funkci řízení přístupu a technologie pro tvorbu sítí VLAN k identifikaci klíčových profilů uživatelů sítě a nastavení vlastních provozních kritérií.
Bezproblémový roaming zajistí nepřerušované streamování
Díky funkci automatického přepínání klientů na přístupové body s optimálním signálem se můžete pohybovat v rámci pokryté oblasti a streamovat přitom data bez přerušování.

Příklad typické topologie řešení

Napište nám

(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram