Aruba

Aruba byla opakovaně uznána analytiky třetích stran jako lídr v oblasti Wi-Fi 6, přepínačů, SD Branch a jako vizionář v oblasti sítových datových center.
Největší společnosti na světě se spoléhají na to, že poskytneme bezpečnou Platformu služeb využitím IT technologií s umělou inteligencí, která se rozprostírá napříč campusy, pobočkami, datovými centry a vzdáleným pracovním prostředím.

Kontaktní osoba

Jaroslav Ondruch
Obchodní manažer
+420 724 030 007
jaroslav.ondruch@nwt.czNAPIŠTE NÁM
Společnost Aruba networking je předním dodavatelem v oblasti drátové a bezdrátové sítě, controlory, přepínače, SD Branch a bezpečnosti.
Jako společnost využíváme své bohaté zkušenosti k určení probíhajících trendů v oblasti využití moderních IT technologií. Trendem dnešní doby je zejména využití vzdáleného připojení zaměstnanců, či jiných uživatelů v oblasti firemní infrastruktury. Může to být z místa pracoviště, nemocnice, školy, domova, nebo dokonce restaurace. V těchto odlišných prostředích se generují data od uživatelů, zařízení a věcí. Každá organizace, která úspěšně využívá data – jejích analýzou a využitím v reálném čase, mohou odhalit cenné informace a zároveň poskytovat nové služby. Kromě toho mohou zvýšit kvalitu služeb pro své zákazníky nebo přinést lepší výsledky i pro sebe.
Posláním společnosti je pomáhat zákazníkům využívat poskytované zabezpečené řešení od základního využití výpočetní techniky až po cloudové řešení, využívající umělou inteligenci a strojové učení, díky kterým bude jednodušší, rychlejší a automatizovanější IT infrastruktura a zároveň využívá data k dosažení skvělých obchodních výsledků.

Všechno co děláme, začíná a končí u spokojenosti našich zákazníků.
Jsme nekonvenční a inovativní. Nikdy jsme nepatřili mezi tradiční společnost, která se specializuje pouze na síťovou infrastrukturu.

Proč ARUBA?

Máte distribuované pracovní síly? Přibývají Vám další zařízení IoT? Tíží Vás provozní složitost? Tradiční sítě nebyly navrženy pro růst dat, připojená zařízení a edge computing. Je čas na nový přístup.
Odstraňování problémů
Již existuje příliš mnoho dat, aby je bylo možné zpracovat ručně. Identifikace a diagnostika problémů s připojením zabere až 70% času IT.
Zajištění
Organizace vyžaduje rychlost. Zabezpečení vzdálených pracovníků a monitorování mnoha zařízení IoT je časově náročné.
Správa
Vícenásobné nástroje pro správu sítě zvyšují složitost a riziko. Sjednoťte připojení na dálku pobočce, kampusu, nebo datovém centru konvergováním správy kabelových, bezdrátových a WAN sítí na jednu cloudovou nativní platformu.
Rozpočtování
Zdroje a rozpočty se zmenšují, zejména v těchto náročných dobách, ale obchodní očekávání rostou.

Co je Wi-Fi 6E?

Rádi bychom následně představili, vyzdvihli...

Spojení Aruba a SilverPeak

Společně Aruba a Silver Peak nabízejí komplexní síťové řešení od základního využití IT ke cloudu, které vám umožní modernizovat a zabezpečit vaši infrastrukturu WAN - a přitom snížit provozní náklady a složitost.
S mnoha vzrušujícími pokroky v technologiích WAN edge, včetně zrychlení přijetí IoT, v automatizaci a AI spolu s novými technologiemi v oblasti dopravy, pokračujeme v urychlování transformace okraje sítě.
Více informací

Vysoce výkonná a bezpečná
podniková bezdrátová síť LAN

s podporou Wi-Fi 6, Wi-Fi přístupových bodů
a kontrolory pro bezproblémové připojení.
Podporujte větší mobilitu, IoT a rostoucí očekávání uživatelů
To vše bez ohrožení bezpečnosti, spolehlivosti nebo výkonu.
- Obsahuje certifikaci Wi-Fi 6 a interoperabilitu s předchozími generacemi Wi-Fi.
- Poskytuje vylepšený výkon a kapacitu a lepší viditelnost AlOps
u všech uživatelů a zařízení.

Bezpečnost

jako další pilíř společnosti Aruba
ClearPass Device Insight
Zjišťování a profilování zařízení
Důležitý výchozí bod pro Zero Trust, poskytuje viditelnost a inteligenci potřebnou k řešení rizika neidentifikovaných a nespravovaných zařízení v síti
ClearPass Policy Manager
Řízení přístupu k síti pro kabelové, bezdrátové a WAN sítě
Chrání prostředky IT centralizovaným ověřováním uživatelů a zařízení, zásadami přístupu na základě rolí a nepřetržitou reakcí na útoky
Dynamická segmentace
je jednoduchý a bezpečný přístup k síti pomocí automatizovaného vynucování zásad napříč kabelovými a bezdrátovými sítěmi, aby se udržel provoz pro každého uživatele nebo zařízení odděleně a zabezpečeně, bez ohledu na aplikaci nebo službu.

Uznání v odvětví

GARTNER

Uznáván jako lídr v oblasti 2020 Gartner Magic Quadrant pro kabelové a bezdrátové připojení Infrastruktury LAN. Aruba je lídrem již 15 let za sebou.

FORRESTER

Uznáván jako jediný lídr v bezdrátové síti a umístění služby v The Forrester New Wave: Wireless Solutions, za 3. čtvrtletí roku 2019.

Odbornost AI

Kombinací více než 18 let osvědčených zkušeností s kabelovou a bezdrátovou sítí s modelováním telemetrických dat z více než jednoho milionu kabelových, bezdrátových a SD-WAN zařízení může Aruba AI identifikovat anomálie a poskytnout normativní doporučení, kterým mohou správci sítě důvěřovat. Žádný jiný dodavatel sítí nemá takovou úroveň znalostí AI.

Inovace zaměřená na budoucnost

Aruba je od samého začátku zařazena v čele inovací a nadále významně investuje do poskytování Aruba ESP (Edge Services Platform), první platformy, která jde daleko za hranice konvenční správy sítě a poskytuje operace, zajišťování, orchestraci a řízení pomocí AI zabezpečení a lokalizační služby z cloudu.

Napište nám

(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram