FUJITSU

Vaše nejrychlejší cesta ke komplexnímu řešení datacenter
Serverové systémy FUJITSU poskytují nejvýkonnější a nejflexibilnější řešení datových center pro společnosti všech velikostí, ve všech odvětvích a pro jakýkoli typ pracovní zátěže.

Kontaktní osoba

Jaroslav Ondruch
Obchodní manažer
+420 724 030 007
jaroslav.ondruch@nwt.czNAPIŠTE NÁM
Vytvořte IT orientované na byznys.
Responzivní, rychlé, flexibilní, spolehlivé, jednoduše škálovatelné
Redukujte náklady vlastnictví
Šetříte náklady na úložiště, šetříte prostor, chlazení, elektřinu, Implementujete jednoduše
Transformujte sebejistě
Snižujte rizika při nasazení, získejte rychlejší produkci, minimalizujte rizika selhání

FUJITSU x86 Servery

Správné výpočetní řešení pro každý účel
Serverové systémy FUJITSU poskytují nejvýkonnější a nejflexibilnější řešení datových center pro společnosti všech velikostí, ve všech odvětvích a pro jakýkoli typ pracovní zátěže. Patří sem rozšiřitelné tower servery, univerzální servery pro montáž do racku a vícenodové servery s optimalizovanou hustotou i servery s grafickými procesory. Nabízejí přesvědčivou, v podnikání osvědčenou kvalitu, spojenou ze širokou škálou inovací, špičkovou efektivitu, která snižuje provozní náklady a složitost, a poskytují větší agilitu v každodenním provozu.
Malé a střední podniky,
pobočky, a větší kanceláře
Robustní a úsporné servery vyznačující se jednoduchou správou a tichým provozem
Klíčové podnikové
a náročné aplikace
Univerzální rackové servery se špičkovou účinností a výkonem
HPC, cloudové
a technické aplikace
Modulární servery optimalizované pro hustotu a efektivní škálování
AI, datová věda, VDI,
grafika a HPC workload
Servery vhodné pro akceleraci pomocí GPU a velmi vysokou zátěž
Nejnáročnější podniková prostředí, mission-critical prostředí
Nejnáročnější aplikace, business kontinuita, in-memory computing

PRIMERGY TX Tower Servery

Servery PRIMERGY Tower poskytují solidní poměr cena/výkon a jsou ideální volbou pro malé a střední podniky a pobočky. Jejich provoz je také velmi jednoduchý, takže nebudete potřebovat tým techniků, aby vaše IT fungovalo tak, jak má. V portfoliu tower serverů naleznete různé velikosti šasí,které jsou navíc dostatečně tiché, abyste je mohli provozovat i v kanceláři na svém pracovním stole. A kdybyste později potřebovali změnit jejich umíst-nění, je dobré vědět, že téměř všechny servery PRIMERGY TX lze namontovat i do racku.

PRIMERGY RX Rack Servery

Servery PRIMERGY Rack jsou všestranné, optimalizované servery určené do racku, které poskytují nejlepší výkon a energetickou účinnost ve své třídě. Na tyto servery se můžete spolehnout jako na páteř svého IT provozu a snadno je rozšiřovat podle toho, jak rostete. Portfolio rackových serverů PRIMERGY je navíc výkonnostně optimalizováno pro zátěže s více aplikacemi, což výrazně zvyšuje efektivitu provozu IT a umožňuje IT rychleji reagovat na obchodní potřeby jakékoli velikosti.

PRIMERGY Multi-Node and GPU Servery

PRIMERGY Multi-Node a GPU servery

Víceuzlové systémy PRIMERGY CX jsou ideálním základem pro cloudová, hyperkonvergovaná a vysoce výkonná výpočetní řešení. Poskytují datovým centrům i pobočkám obrovský výpočetní výkon a zároveň přinášejí nejlepší ekonomické parametry z hlediska hustoty serverů, spotřeby energie, optimalizace tepla a nižších celkových provozních nákladů.

PRIMERGY GX GPU Servery

Servery PRIMERGY GX jsou optimalizovány pro výkon GPU a nabízejí spolehlivost a cenovou výhodnost naší řady PRIMERGY, aby co nejlépe vyhovovaly vašim individuálním požadavkům. Není třeba dělat kompromisy, protože servery GX jsou navrženy tak, aby vynikly v případech použití s jedním, nebo více GPU akcelerovanými daty, jako je umělá inteligence - zejména strojové učení, datová věda a analytika, VDI a velmi náročné grafické výpočetní úlohy.

FUJITSU Storage Produkty

ETERNUS: Data-centric storage
V oblasti datových úložišť se můžete spolehnout na dobře sestavené portfolio: V tomto případě se jedná o úložiště zaměřené na data od jediného poskyto-vatele s více než 50 lety zkušeností v oblasti ukládání dat.
Společnost Fujitsu nabízí systémy pro online ukládání dat ETERNUS, páskové knihovny ETERNUS LT a zařízení pro ochranu dat ETERNUS CS, které zákazníkům umožňují flexibilně spravovat rostoucí objemy dat s nižšími náklady na růst, tak aby mohli těžit z velmi spolehlivé architektury i z radikálně zjednodušeného provozu.
All-flash a hybridní úložiště
Online úložiště ETERNUS kombinují špičkovou architekturu zaměřenou na výkon s automati-zovanou správou kvality služeb a poskytují výkonné funkce pro digitální růst, efektivitu a kontinuitu.
Softwarově definované úložiště
Řešení softwarově definovaného úložiště (SDS) od společnosti Fujitsu jsou speciálně navržena tak, aby zvládala explozivní nárůst dat, lépe podporovala moderní pracovní workload a poskytovala větší kompatibilitu pro prostředí s více cloudy.
Zařízení na ochranu dat
Zařízení na ochranu dat od společnosti Fujitsu zjednodušují zálohovací a archivační infrastrukturu a proměňují vaše IT prostředí ve skutečný nástroj pro růst digitálního podnikání, efektivitu a kontinuitu.
Páskové úložné systémy
Cenově dostupné páskové systémy ETERNUS LT nabízejí působivou škálovatelnost a spolehli-vost. Splňují požadavky malých a středních podniků, brání kybernetickým útokům a jsou certifikovány pro většinu zálohovacích a archivačních software na trhu.

FUJITSU Software Infrastructure Manager (ISM)

FUJITSU Software Infrastructure Manager (ISM) je konvergované řešení pro správu datových center, které poskytuje organizacím centralizovanou kontrolu nad celou infrastrukturou, včetně serverů, úložišť, sítí a softwaru pro správu cloudu, jakož i napájení a chlazení pomocí jediného uživatelského rozhraní.
Mezi nejzajímavější vlastnosti produktu patří:
  1. Konvergované řízení: Zjednodušený provoz IT a konzistentní správa serverů, úložišť a sítí

  2. Zvýšená agilita: Intuitivní software poskytující využitelné poznatky vedoucí ke zkrácení doby odezvy směrem k zákazníkům

  3. Zrychlený růst a inovace: Zjednodušené poskytování IT služeb, které urychlí přechod na hybridní cloud.
ISM Advanced
  • Plně vybavená pokročilá verze, která poskytuje správu infrastruktury ve více datových centrech
  • Kromě integrace do prostředí VMware, Microsoft System Center a Ansible monitoruje také zařízení jiných výrobců.
ISM Essential
  • Poskytuje rychlý začátek efektivní správy infrastruktury s funkcemi konvergovaného monitorování a správy zdarma
  • Poskytuje snadnou cestu k upgradu na licenci ISM Advanced

Napište nám


(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram