Cloud Office Security

Ochraňte své cloudové aplikace, e-mailové služby, komunikačních nástroje a úložiště, před viry a útočníky vrstvou ochrany, která využívá osvědčenou a oceňovanou technologii společnosti ESET.

Kontaktní osoba

Michaela Kubíková
Produktová manažerka
+420 607 036 460
Michaela.Kubikova@ICTnwt.czNAPIŠTE NÁM

Co je Cloud Office Security?

Cloud Office Security poskytuje preventivní ochranu pro aplikace Microsoft 365. Jde o kombinaci filtrování nevyžádané pošty, anti-malwarové kontroly
a Anti-Phishingové ochrany.

Díky architektuře tohoto řešení zvládnete ochranu rychle inicializovat jednoduchým připojením ke svému Office 365 účtu. Prostřednictvím webové konzole dokážete ochranu spravovat odkudkoli.

Jak to funguje?

Případy použití Cloud Office Security

Minimalizace rizik
Vlastník firmy chce zavést konkrétní opatření na minimalizaci rizik kybernetické bezpečnosti a zachování kontinuity podnikání.
Data uložená v cloudu
Časté výměny velkých souborů na firemním cloudovém úložišti mezi interními zaměstnanci a lidmi mimo firmy.
Útoky ransomwaru
Nebezpečný ransomware je na vzestupu.
Podívejte se na řešení ESET

Funkce

Antispam

Filtruje všechny nevyžádané e-maily
a udržuje uživatelské e-mailové schránky bez nežádoucích zpráv. Používá vylepšený a oceňovaný detekční engine s vysokým výkonem.

Antiphishing

Chrání uživatele před přístupem na phishingové webové stránky. Odkazy na podvodné stránky se mohou vyskytovat v e-mailových zprávách. Cloud Office Security hledá odkazy v předmětu i obsahu e-mailu a pomocí pravidelně aktualizované phishingové databáze rozhoduje o jejich nebezpečnosti.

Automatická ochrana

Správce může nastavit automatickou ochranu pro nově přidané uživatele. Jakmile se vytvoří v Microsoft 365 nový uživatel, bude automaticky chráněn, aniž by jej bylo nutné přidávat do konzole manuálně.

Architektura s více nájemníky

Přidávejte neomezený počet nájemníků (tzv. tenantů) a obsluhujte několik firem z jedné specializované konzoly Cloud Office Security.

Přehledy

Přehledy umožňují správcům pohodlně zobrazit nejdůležitější provozní údaje. Reporty jsou zpracovány ve formátech PDF nebo CSV a lze je generovat na vyžádání nebo opakovaně v plánovaných termínech.

Antimalware

Skenuje všechny příchozí e-maily a přílohy i všechny nové a změněné soubory. Díky tomu je poštovní schránka bez malwaru a nehrozí šíření malwaru prostřednictvím cloudového úložiště na další zařízení.

Upozornění

Upozornění výrazně zlepšují efektivitu práce. Správce nemusí neustále kontrolovat přehled v konzoli. Pokud Cloud Office Security detekuje podezřelou aktivitu, může automaticky odeslat e-mail s upozorněním. Správce obdrží okamžitou informaci o hrozbě.

Správce karantény

Administrátor může kontrolovat objekty v karanténě a rozhodnout o jejich odstranění či uvolnění. Karanténa nabízí jednoduchou správu podezřelých e-mailů a souborů, které Cloud Office Security detekoval. Administrátor může položky z karantény stáhnout do lokálního prostředí a prozkoumat je pomocí dalších nástrojů.

Pravidla

Komplexní systém pravidel v rámci řešení umožňuje správcům manuálně definovat podmínky filtrování e-mailů a akce, které s nimi mají být provedeny.

Další oblasti zabezpečení

Vzdálená správa
Ochrana identity a dat
Analýza v cloudovém sandboxu
Ochrana koncových zařízení
Endpoint Detection
& Response
Ochrana
mail serveru
Ochrana
file serveru
Služby kybernetické
bezpečnosti

Systémové požadavky

Pro spuštění ochrany služby Microsoft 365
je nutné následující:
  • Podporované plány Microsoft 365
  • Správcovský přístup k Azure Active Directory (Azure AD)
  • Cloudové služby:
    Exchange | OneDrive | Sharepoint | Teams
Exchange
OneDrive
Sharepoint
Teams

Jsme preferovaný partner Microsoft

Dlouhodobě vítězíme s projekty a implementací Microsoft 365 řešení u našich zákazníků.
Staňte se jimi i vy a získejte nadstandardní podporu pro vaši firmu.

Reference a ocenění

Napište nám

(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram