Hewlett Packard Enterprise

Připravte se na digitální budoucnost
HPE InfoSight je předvídající analytická platforma, která řeší problémy ještě předtím, než vzniknou. Je založena na velkých datech a umělé inteligenci.

Kontaktní osoba

Jaroslav Ondruch
Obchodní manažer
+420 724 030 007
jaroslav.ondruch@nwt.czNAPIŠTE NÁM

HPE INFOSIGHT

AI, KTERÁ MONITORUJE, UZDRAVUJE A OPTIMALIZUJE
HPE InfoSight je předvídající analytická platforma, která řeší problémy ještě předtím, než vzniknou. Je založena na velkých datech a umělé inteligenci.

Kombinuje techologii strojového učení a předvídající analytiky, přičemž informace o možných problémových stavech sbírá z celosvětově instalované báze HPE.

HPE InfoSight není produkt. Je to vestavená technologie, která prostřednictvím telemetrických dat analyzuje celou infrastrukturu - uložiště, servery, virtualizace i aplikace. Sbírá a vyhodnocuje informace o výkonu, propustnosti latenci a dávkových tocích, přičemž klientské data ji nezajímají.

Dokáže vás včas varovat před nevhodnými nastaveními systému, pravděpodobným výpadkem komponentu a nebo vám rovnou ukáže úzké místa v infrastruktuře. Postará se o rychlé a precizní řešení vzniklých problémů, takže se vy můžete soustředit na to nejdůležitější: podnikání a růst vaší firmy.

A to nejlepší na závěr: technologie HPE InfoSight je dostupná zdarma ke všem produktům HPE určené pro firemní prostředí.
IT musí být proaktivní, flexibilní a mělo by předpovídat poptávky. Ne v průběhu dní či týdnů, ale okamžitě. Správa serverů musí být jednoduchá, jejich nasazení do provozu rychlé a celé prostředí musí být maximálně bezpečné s možností centrálního monitorování.

Servery HPE ProLiant splňují všechny tyto atributy, přičemž respektují poptávku po průmyslových standardech a inovacích. Jsou všestranné a je jen na vás, které konfiguraci dáte přednost. Vybrat si můžete z bohaté nabídky věžových i rackových verzí s množstvím konfigurovatelných komponentů. 

Zvolit si můžete buď procesory Intel, nebo AMD, nabízíme diskové jednotky přesně podle způsobu využití. Vyberte si mezi standardními paměti, nebo technologickými vychytávkami typu Intel® OptaneTM Persistent Memory.

Díky vestavěné technologii silicon root of trust jsou servery HPE nejbezpečnější na trhu. Tato technologie se využívá i v dalších produktových linkách jako např. HPE Synergy nebo HPE Apollo.

HPE NIMBLE STORAGE

ÚLOŽIŠTĚ, KTERÉ NASTARTUJE VAŠE INOVACE
Samoobslužné úložiště, které vás osvobodí od zbytečných činností, takže se můžete soustředit na inovaci svého podnikání. Úložiště HPE Nimble vám poskytne stabilitu pro důležité procesy - konečně přestanete ztrácet čas a peníze na správu, aktualizace a řešení problémů.

Objevte nové možnosti moderního uložiště, které si rozumí i hybridním cloudem. Je agilní a zaručuje vám rychlost všech podnikových aplikací.

Úložiště HPE Nimble Storage má garantovanou dostupnost 99,9999 %. Automaticky řeší drtivou většinu problémů, se kterými se setkáte. A co je nejlepší, úložiště HPE Nimble Storage vám ušetří až 79 % provozních nákladů.

Úložiště HPE Nimble Storage je také základem řešení
HPE Nimble dHCI (disagregované hyperkonvergované infrastruktury). Jde o řešení, které je bez omezení řešitelné
ve všech směrech. Představte si ho jako automat,
o který se prakticky nemusíte vůbec starat, a server
spolu s úložištěm s vysokou dostupností dat.
Pokud uvažujete o hyperkonvergovaném řešení a již vlastníte servery HPE, stačí přidat HPE Nimble a je to.

HPE PRIMERA

NEJINTELIGENTNĚJŠÍ ULOŽIŠTĚ NA SVĚTĚ. BEZ KOMPROMISŮ
Jestli máte nejvyšší požadavky na výkon a dostupnost. HPE Primera je určená přesně pro vás. Jde o řešení pro ty nejnáročnější úkony.

Kombinuje umělou inteligenci HPE InfoSight a zjednodušený systém aktualizací, takže systém nemusíte nikdy vypínat.

HPE Primera je extrémně svižné diskové pole s velmi nízkou dobou odezvy. Zařízení je maximálně soběstačné. Využívá automatickou optimalizaci bez nutnosti zásahů administrátora. Používá nejmodernější prvky ochrany, které chrání systém před neplánovanými výpadky. Díky tomu můžeme pro tento systém deklarovat 100% dostupnost.

Samozřejmostí je ochrana dat, různé způsoby jejich zálohování - lokálně, vzdáleně i v cloudu. Díky pokročilým vlastnostem HPE Primera budete v maximální možné míře chránit to nejcennější - vaše data. Bezproblémově, bezpečně a úsporně.

Naše certifikace

Napište nám


(c) 2023 ICT NWT s.r.o.
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram